» Internetowy sklep z meteorytami "PolandMET.com" 

Witam w największym polskim internetowym sklepie z meteorytami.
Nazywam się Marcin Cimała i jestem kolekcjonerem meteorytów. Meteorytami interesuję się od 1997 roku, a od 2001 roku zacząłem oferować okazy meteorytów innym kolekcjonerom w kraju i za granicą.

Obecnie "PolandMET.com" jest największą firmą oferującą meteoryty w Polsce i jedną z liczących się firm na świecie. Oferuję nie tylko różne typy meteorytów pochodzące z najróżniejszych zakątków świata lecz także poszukuję i pomagam w rozpoznawaniu nowych meteorytów znalezionych przez przypadkowych ludzi.

Meteoryty to moja pasja, dlatego możesz być pewien iż każdy okaz tu oferowany jest najwyższej jakości.

» Sklep Internetowy PolandMET
              Sklep jest tylko w języku angielskim, ponieważ kolekcjonerzy meteorytów pochodzą z najróżniejszych zakątków świata, dlatego też użycie języka angielskiego jest w tym wypadku niezbędne i czyni tą stronę uniwersalną.
              Reszta serwisu nie wymaga tlumaczenia na język polski. Takie informacje jak waga okazu, wymiary czy pochodzenie, każdy potrafi, odczytać nawet nie znając angielskiego. Na wszelki wypadek zamieszczam przykład tabelki z opisem meteorytu:

Zdjęcie okazu Waga Opis Cena
Zdjęcie Okazu 2.8g

30x20x1 mm

Nazwa : Dalgaranga
Typ   : Mesosiderite
Region: Western Australia
Data : 1923
TKW : 70kg
25$/g = 70$

» Ceny
Ceny są podane w dolarach amerykańskich (USD) ale oczywiście mozna zapłacić w polskich złotych. Wystarczy dowiedzieć się jaki w danym dniu jest kurs USD, a następnie policzyć cenę meteorytu. Czyli jeżeli meteoryt kosztuje np. 10$ to 10 x 3.0zł = 30zł. Tyle będzie kosztował okaz.
Aktualne kursy walut on-line: http://waluty.wp.pl/

» Gwarancja i Zwrot Towaru
• Sklep Internetowy "PolandMET" zastrzega sobie prawo do zmiany cen na niektóre artykuły, oraz wycofania niektórych artykułów ze sprzedaży, dlatego nie potwierdzone zamówienia, nie są podstawą do reklamacji.
• Kupującemu przysługuje prawo anulowania zamówienia oraz możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przedmiotu zamówienia, bez podania przyczyny (obowiązuje data potwierdzenia otrzymania przesyłki).
• Zwrot zamówionego towaru następuje na koszt Kupującego.
• Sprzedający zobowiązuje się zwrócić Kupującemu należność za zwracany towar pomniejszoną o koszt dostarczenia towaru do odbiorcy, uwidoczniony na dołączonym do przesyłki potwierdzeniu nadania, w terminie 7 dni od daty jego otrzymania (obowiązuje data potwierdzenia otrzymania przesyłki).
• Firma PolandMET nie udziela gwarancji na okoliczność rdzewienia niektórych okazów (głównie meteorytów żelaznych) spowodowanego przez niewłaściwe przechowywanie lub błędną konserwacje przeprowadzaną przez kupującego. Wszystkie okazy w dniu wysyłki są sprawdzane i wolne w/w wad.


» Wysyłka
Meteoryty wysylam listem poleconym w kartonowym pudełku. Dodatkowo okazy owijane są w specjalną mate anty-wstrząsową, która chroni meteoryty przed uszkodzeniami mechanicznymi nawet w przypadku uszkodzenia kartonu. To gwarantuje, że zakupione okazy dostarczone zostaną w nienaruszonym stanie.

Przesyłki są wysłane tylko po uprzedniej wpłacie na konto całej kwoty wraz z kosztami wysyłki.
Nie wysyłam meteorytów za pobraniem.

Meteoryty mogą być wysłane także przez kuriera GLS, DHL, Fedex.


» Autentyczność
Do każdego okazu dołączona jest metryczka z kompletem informacji na jego temat. Jest to też dowód zakupu meteorytu w moim sklepie i świadectwo jego autentyczności.

Jako członek Polskiego Towarzystwa Meteorytowego (www.PTMet.org.pl) gwarantuję zgodność danych wszystkich okazów z ich faktycznym pochodzeniem oraz najwyższą jakość oferowanych okazów.

» Kontakt

nazwa: PolandMET s.c. Marcin Cimała
Konto bankowe: Inteligo - 50 1020 5558 1111 1151 3540 0002
NIP: 548-258-17-06
Regon: 072372524

telefony: +48 (793) 567-667
email: marcin (at) polandmet.com

Jeśli mają Państwo jakies pytania proszę wysłać e-mail lub zadzwonić.

© 2001 PolandMET ™. All rights reserved. Last Update: